| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Funda! Voi, ce credeti? Pe la ce varsta ar fi normal sa ai un prieten (iubit) si in ce clasa?laughing Intreb pentru ca am vazut o intrebare ceva de genu: "Buna sunt in clasa a3a si nu am iubit. E normal?" laughing si a primit raspunsuri in bataie de batjocuralaughing Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| DeeaNegrea a răspuns:

Buna.Pai nu cred ca exista o varsta la care daca nu ai iubit cade cerul pe tine. Mi se pare normal ca au raspuns la batjocura la intrebarea aceea deoarece in clasa a 3 cati ani are9? La 9 ani ar trebui sa se joace cu papusile nu sa umble dupa baieti.Sau cel putin eu la 9 ani cam asta faceam.In fine poate sunt eu mai copilaroasa.

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Prin clasa a 8-a a 9-a.
Cred ca iti trebuie o perioada in care sa oscilezi intre copilarie si adolescenta, de vreo 2 ani, de la 12 la 14. Apoi iubit, saruturi, si toate cele, cand esti putin, putinel mai matura.

| Apy a răspuns:

Totusi esti cam mica daca zici ca esti in cl a3a inca nu e bine sa ai un iubit poate intr-a 5-a si sa fie cu tine in clasa sau cu un an mai mare

| Loka a răspuns:

Buna

eu cred ca un iubit ti-l faci incepand de la 15 ani incolo si ar puteam fi deodata cu tine sau mai mare cu un an cu 2, 3.eu spun ca in clasa a 3 nu e normal sa ai un prieten fiinda esti inca.nu e bine sa ai un iubit cand esti m-ai mic/a, tu crezi ca e frumos sa ai un iubit dar de fapt e cu totul altceva.De ex eu am 16 ani si un baiat m-a intrebat daca as dori sa fiu cu el, el are 23 de ani, deci sa gandim logic eu nu accept un baiat care sa aiba peste 24 de ani si stii de ce? pentru ca el se gandeste deja la alte chestii, de oameni mari. Sper sa-ti fie de ajutor

Funda?:->

| aalwayss a răspuns:

Pai eu la 9 ani ma jucam cu papusile.Eu am inceput la clasa a5a si am avut un prieten cu 3 ani mai mare.:d. dar la 9 anilaughing).

| AndreeaRoxy a răspuns:

Nu stiu... dupa parerea mea pe la 15 ani prin clasa a 8-a sau a 9-a... dar fiecare cum crede el nu pot sa impun nimanui o varsta la care sa aiba,, prieten'' sau,, prietena'' dar oricum dupa varsta de 13 ani

| sebilica a răspuns:

Am gasit un site despre iphone apps si vreau sa stiu daca cineva a folosit acest site: http://www.bestappiphone.com