| PisSsicutTtzza a întrebat:

Este normal ca la 14 sa fii sarutata.dc? funda.va pupacesc dulceeee :*:*

3 răspunsuri:
| jessikz0r a răspuns:

E normal atata timp cat tu te simti in al 9lea cer! Nu conteaza varsta intr-ale sarutului, bine dar nici la 12 ani nu e okalaughing Dar la 14 esti suficient de mare si doar nu e nimic rau in asta, nu? Te puup :*

| Whemilly a răspuns:

E normal si e destul de placut cind iti fura un sarut persoana iubitalove struck

| alexutza071 a răspuns:

Buna! este perfect normal! mai ales daca se intampla cu baiatul pe care il placi cu adevarat.