| Andrei_7632 a întrebat:

Este normal sa faci febra musculara numai la o mana?straight face

haha

8 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Hahaha! ce amuzant pui o intrebare dar nu ai trecut prin asta... destept! adica pe...

| YepIsSuspended a răspuns:

Logic...

| turist a răspuns:

Da

| Andrei_7632 explică:

Ok:p, numai ca n`am mai avut vreodata febra doar la o mana:p

multumesc de help:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap happy
Eu am facut la dreapta sad
xoxo
by dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimba si tu mana, daca tot o faci asa des. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Greutatea a fost mai accentuată pe un grup de mușchi a unui braț decât celălalt din cauză cu nu ai știut să reglezi greutatea în mod egal sau nu ai fost echilibrat egal în momentul solicitării fizice.
Da, se poate!
Pa, pa.

| ballabobi a răspuns:

Da, pentru ca muschiul se contracta