| MusicHaveTheKeyOfMyHeart a întrebat:

E normal sa ti se umfle picioarele cand ai febra musculara?

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Sa ti se faca in halu ala nu -e ceva la circulatie -ai mare grija mergi la medic. Depinde si totusi si ce faci -ce efort -daca e ceva foarte puternic e posibil dar nu cred ca e normal!

| Tequilllla a răspuns:

Nu este normal de loc artrebui sa mergi la un doctor sa verifice. Nu sta asa s-ar putea sa patesti ceva. Doamne fereste

| costy18 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca e bine.s ar putea sa ai probleme cu circulatia sange.intreaba un medic.