| Pyanissta_Alexandra_1996 a întrebat:

Este normal sa imi apara riduri la 14 ani? In ultimele zile m-am culcat foarte tarziu, am fost stresata in legatura cu scoala si am facut tot felul de tratamente faciale din cauza acneei. Astazi am observat ca mi-a aparut un rid in jurul gurii. Prietenele mele nu au si nu vreau nici eu. Cum pot scapa?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu este rid, este o cuta de la dormitul prost pe perna, sau cu fata in perna!
In maxim 24 de ore, cuta aceea va dispare!

| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde unde este. Este pe linia ridurilor? Se estompeaza pe parcursul zilei? Esti sigura ca este rid?

Daca este rid, nu prea ai multe de facut. Tot ce poti face este sa bei mai multa apa si sa folosesti niste crema de fata.

| Divy a răspuns:

Te hidratezi, adică bei lichide, în general apă