| Kanpeki a întrebat:

Este o fata la mine in clasa de care imi place ( se apropie ziua ei ) si nu stiu ce cadou sa ii dau sad. Ceva idei? sad

Răspuns Câştigător
| Roxynutza_7660 a răspuns:

Bunawinking

Mergi luni la scoala ii spui sa faceti o poza impreuna.asa ca intre amici.sau ca ai u chef sa faceti poze.vezi tu.laughing. sh te duci la un specialist sh faci poza aia. stil puzzle.arata ff dragutz.sh o sa o surprinda.nici nu e scump.big grin

Succes.big grin

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cumpara'i o bratara, un urs maare, un set de bijuterii, un ceas, o bluza personalizata, un catel(asta daca sunt de acord si parintii ei), o cana personalizata, un parfum, o carte.mai intreaba'le si tu pe prietenele ei, ele stiu mai bine.

| A12NDRA a răspuns:

Un buchet de flori si o cutie de bombone, daca nu vrei ceva simplu si vrei ceva mai special ai putea sa incerci un lantisor frumos, o bratara sau orice bijuterie.Depinde de cati bani vrei sa cheltui.Mai poti incerca si o jucarie de plus, fetelor le place.Succes!

| LoliTa_7237 a răspuns:

Un parfum, o bratara.

| Roxynutza_7660 a răspuns:

Multumesc pentru apreciere :*

| Kanpeki explică:

Cu placere big grin