| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a întrebat:

Este o intrebare asa mai prosteasca dar totusi sper sa puteti sa ma ajutatihee hee. Aveam acum vreo 2-3 ani in pc-ul un joc cu masini, problema este ca nu imi amintesc numele, o sa va spun asa cateva lucruri legate de acest joc:
-cand intrai in joc incepea cu niste curse de masini
-si chiar daca nu respectai cerinta jocului sa spun asa adica daca nu vroiam sa particip la curse ma puteam plimba cu masina prin orase...
-si mai avea niste poduri mobile, adica la jumatate se desfacea si se ridica si se lasa in jos
Imi placea ca imi alunga plictisealahee hee. Daca stiti acest joc spuneti'mi si mie numele plss:*. Bine sper sa intelege'ti alte lucruri nu imi amintesc din acest jocstraight face

MS:*

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Need For Speed

GTA (aici poate fi:Vice city, San Andreas, GTA 4.)

Undergroun

P. S: Dacă afli jocul, îmi place şi mie, lasă-mi un mesaj privat, cum se numeşte şi dacă ai, link-ul de download.Mulţumesc! :X O să urmăresc întrebarea! :*

7 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Poate fi Need For Speed sau Street Racing Syndicate, si in asta merge sa te plimbi prin oras sau sa faci curse ca aia care merg pe strada pe langa tine.

| m4them4tic a răspuns:

Need for speed undergroun?

| Aries90 a răspuns:

Cred ca este vorba despre Need for speed. Poate Underground 2thinking

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri:*. Nu este cea ce cautam eu, cunosc majoritatea jocurilor pe care mi le-ati spus dar oricum va multumesc tuturor:*
P. S :RoSe ca daca o sa gasesc jocul cu siguranta o sa ti'll spun:*

>big grin

| Raisa a răspuns:

Clar. nfs underground. prefu mew si cel mai bun din toate timpurile restul nfs sunt rahaturi ce sa spun despre carbon! wsm carbon!
mersi de idee acum ma pun sa joc si eu oleaca de nfs :*:*

| chelutzul a răspuns:

Need for speed sau driver?

| dany1braila a răspuns:

Need For speed carbon