| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a întrebat:

In primul rand Buna seara tuturor.
Vreau si eu cat mai multe statusuri gen: "observi bulina rosie? e ca si cand as fi pe cicl* te bagi peste mine si se lasa cu sange" sau ceva de genuhee hee
si statusuri in general asa am luat multe de la alte persoane care au pus intrebarii asemanatoare dar poate intre timp ceva mai nouhee hee.
Si mai am o mica intrebare mai veche ce'i drept aveam acum cativa ani in calc un joc nu era nici gta, nfs era asemanator cu ele mergea sa faci curse dar daca nu vroiai sa participi la curse puteai sa te plimbi prin orase...si ceea ce imi amintesc din acest joc este ca erau niste poduri mobile adica de la jumatate se ridica in sus...scuzati scrisulhee hee daca ati sti despre ce joc vbstraight face nu imi amintesc numelesad

mersi:*

3 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

Poate ai vrea si status asa: Click aici vei fi uimit ymsgr:-kill puneti la status si dai click pe el si spune-mi daca ti-a mers, si cum a fost...
( laughing )

| sufletzeldegheatza a răspuns:

Jocul cred ca sa numeste midtown. din cate imi amintesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Midtown madness 2