| Nimic special a întrebat:

Este o melodie super draguta sigur o stitilaughing e ceva de genu " oalee t..." nu mai stiu cum se cheamacrying fundita pentru ala care stielaughing:*.

Răspuns Câştigător
| rocsana15 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TYDHOWtEvC0
Guale-Angelika Vee
asta e?

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Guale-Anjelica Vee :X

Asa credeam si eu prima data tot cautam pe net" oalee" laughing, pana am gasit-o la varmea!
:*

| marrr a răspuns:

laughing) M-ai facut sa radrolling on the floor). M-am gandit prima oara la oale cu sarmalelaughing Yummy ce foame-mi ebig grin.
Melodia nu cred ca mai trebuie sa o spun, ca au mentionat-o cei de mai susbig grin

| Nimic special explică:

Ma rog am auzit oalee blushing). mersi fetili >big grin

| Nimic special explică:

Acum fiecare se gandeste la ce vrealaughing, dupa preferintebatting eyelasheswhistling.