| QAkkyQ a întrebat:

Este ok daca mi-as lasa pr sa-mi fura iubitul?:S

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

Mai degraba ar fi ok sa vorbesti cu ea, si daca vorba nu-i ajunge treci la nivelul 2.Doar n-ai lasa toate moatele sclifosite sa se dea la prietenul tau nu?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu.atunci nu e prietena.lupta pentru el.in dragoste si razboi totul e permis. dar sa nu va apucati sa va bateti.rezolva asta civilizat, ca o domnisoara civilizata

| RoxAnana a răspuns:

Daca nu iti pasa de sentimentele tale sa nu te plangi la noi ca ti l-a furatlaughing

| 4b a răspuns:

E ok, am uitat ca pentru asta sunt prietenii... ce vorbesti fato? cum saracia sa fie ok? tie ti sa pare ceva normal? of of of sendy

Răspuns utilizator avertizat
| Andraanda a răspuns:

Nuuu! asta dovedeste ...ca nu ai curaj sa-ti unfruntzii prietena pentru iubithu tau ...deci nu happy

| KrUeLlA a răspuns:

Este ok daca te duci la medic sa vezi daca ai probleme.

| QAkkyQ explică:

Mz pentru rasp.am luptat pana acum dar am obosit. vb vine. dar daca el imi spune mereu ca ma iubeste si nu o place pe ea... dar o baga mai mult pe ea in seama...si ea il place?