| Ionela_9837 a întrebat:

voi ce ati face daca cea mai buna prietena v-ar fura iubitul? mersi

9 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

As intrerupe desigur legatura. Daca s-a intamplat asa ceva, inseamna ca ea a fost foarte falsa si a intretinut cu tine o relatie pe baza de profit, iar el nu te-a iubit. Ai viata inainte, deci gandeste-te la viitor si ingnora-le celor doi pacatul si mediocritatea. Indiferenta striveste cel mai tare. In timp si durerea din suflet iti va disparea. Mintea unei femei este elastica: cand i se aplica o lovitura, chiar foarte grea, "de ciocan", in timp, e potentialul de a-si reveni la forma initiala. Iti doresc ca pe viitor sa deschizi ochii bine si sa fii iubita si respectata de oameni adevarati!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Care "cea mai bună prietenă"? Am trecut prin asta, nu am mai considerat-o prietenă.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Bineinteles ca acesta fata nu as mai putea sa o mai numesc "prietena" si prietenul meu daca m-ar iubi cu adevarat de ce sa se duca la prietena mea...

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Mi s`a intamplat!Eram certata cu una din prietenele mele pentru ca de curand ea se despartise de prietenul ei si incerca sa aduca tot felul de motive pentru a ne face sa ne certam,dar pentru ca nu prea i`a reusit si tot ce facea ea pe noi ne ajuta sa devenim mullt mai puternici si sa`i aratam ca intr`adevar ne iubim,a inceput sa`i faca avansuri pana cand i`a zis daca vrea sa fie iubitul ei!Am fost socata cand am auzit,dar m-am bucurat pentru ca el a refuzat`o.Atunci mi`am dat seama ca oricine poate sa se prefaca ca iti e prieten si pana la urma se dovedeste ca nu e adevarat!Fetelor,aveti grija cui va deschideti si spuneti toate secretele pentru ca la cine nu te astepti mai putin...

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Mi s`a intamplat!Eram certata cu una din prietenele mele pentru ca de curand ea se despartise de prietenul ei si incerca sa aduca tot felul de motive pentru a ne face sa ne certam,dar pentru ca nu prea i`a reusit si tot ce facea ea pe noi ne ajuta sa devenim mullt mai puternici si sa`i aratam ca intr`adevar ne iubim,a inceput sa`i faca avansuri pana cand i`a zis daca vrea sa fie iubitul ei!Am fost socata cand am auzit,dar m-am bucurat pentru ca el a refuzat`o.Atunci mi`am dat seama ca oricine poate sa se prefaca ca iti e prieten si pana la urma se dovedeste ca nu e adevarat!Fetelor,aveti grija cui va deschideti si spuneti toate secretele pentru ca la cine nu te astepti mai putin...

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Mi s`a intamplat!Eram certata cu una din prietenele mele pentru ca de curand ea se despartise de prietenul ei si incerca sa aduca tot felul de motive pentru a ne face sa ne certam,dar pentru ca nu prea i`a reusit si tot ce facea ea pe noi ne ajuta sa devenim mullt mai puternici si sa`i aratam ca intr`adevar ne iubim,a inceput sa`i faca avansuri pana cand i`a zis daca vrea sa fie iubitul ei!Am fost socata cand am auzit,dar m-am bucurat pentru ca el a refuzat`o.Atunci mi`am dat seama ca oricine poate sa se prefaca ca iti e prieten si pana la urma se dovedeste ca nu e adevarat!Fetelor,aveti grija cui va deschideti si spuneti toate secretele pentru ca la cine nu te astepti mai putin...

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Mi s`a intamplat! Eram certata cu una din prietenele mele pentru ca de curand ea se despartise de prietenul ei si incerca sa aduca tot felul de motive pentru a ne face sa ne certam, dar pentru ca nu prea i`a reusit si tot ce facea ea pe noi ne ajuta sa devenim mullt mai puternici si sa-i aratam ca intr`adevar ne iubim, a inceput sa-i faca avansuri pana cand i`a zis daca vrea sa fie iubitul ei! Am fost socata cand am auzit, dar m-am bucurat pentru ca el a refuzat`o.Atunci mi-am dat seama ca oricine poate sa se prefaca ca iti e prieten si pana la urma se dovedeste ca nu e adevarat! Fetelor, aveti grija cui va deschideti si spuneti toate secretele pentru ca la cine nu te astepti mai putin...

| vampirika a răspuns:

Pai as considera ca ea nu prea are vina, mai mult prietenul, daca te iubeste nu s'ar uita la 'prietena ta cea mai buna'-care nu e! Deci el are vina cea mai mare in toata chestia asta, daca tinea la tine nu ii raspundea avansurilor facute de prietena ta si nici nu te lasa pentru o jigodie ca ea oh go on. Iar pe ea as trageo de par sa raman cu el in mana, i'as da numai pumni in gura, as scuipao, as injurao, i'as rupe mana, sparge capul etc!
Bafta>big grin

| Miiia a răspuns:

Pai cu asta mi-ar dovedii ca nu este o prietena asa cum se intituleaza ea... deci in primul rand inseamna ca iubitul tau nu te iubeste de s`a lasat furat de prietena ta. insa acum depinde si de situatie