| Karinas a întrebat:

Este pentru prima data cand intru pe acest site, am aflat de el prin intamplare! Mi se pare util.
Problema mea este urmatoarea :UNEORI ma simt o ciudata, si subliniez uneori pentru ca de obicei sunt o fire vesela, optimista... dar am momente in care sunt in pana de idei, raman muta, si ma gandesc ce sa spun! Bine e adevarat privesc viata din alt unghi... Ce reprezinta viata pentru voi? Pentru mine e un joc..invatam,muncim atat ca apoi totul sa se duca pe apa sambetei. Bun, ajung de la un subiect la altul..Parca as avea o dubla personalitate.Acum 3 zile de exemplu eram in regula, iar in momentul asta ascult muzica de bocit dar n-am niciun necazlaughing
In fine... opinii, pareri..vi s-a intamplat?

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Hop si eu sa ma bag pe aicilaughing
Asa e de sarbatori, eu cand sunt cu ai mei acasa parca stau ca leu in cusca si ma invart in juru cozi...
Urasc cand sunt parinti acasa laughing vreau sa fie la munca, sa fiu singur big grin

| Karinas explică (pentru Liviu):

laughing
Cam asa e..sunt de acord!

| zăGhost a răspuns:

Adolescenta, hormonii, bla bla...

| deliaa_5419 a răspuns:

Da, si eu ieri radeam si eram happy! si acum ascult muzica si plang!laughing

| Karinas explică (pentru deliaa_5419):

Ne-am gasit.big hug
Pb e ca eu nu am motiv... tu ai?

| deliaa_5419 a răspuns (pentru Karinas):

Pai normal am motiv... dar nu e motiv de plans normal ar fi sa nu plang...

| Metamorphose a răspuns:

Si eu sunt tot asa numai ca intr. un stadiu mai avansattongue adica eu plang cu lama langa mine acum ma intelegi?

| KaTaNa97 a răspuns:

Pai da-mi ID-ul tau si te consolez eu daca patesti ceva blushing big grinhee hee