| Andreeaioan115 a întrebat:

Este posibil ca acel băiat sa fi fugit de mine din cauza nasului meu? Îl am urat și mare. Sufar de insomnii deja de 2 luni, nu ma ajuta nimic ((

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă de asta s-a împiedecat, mai bine că a plecat. Insomnia ta poate avea cauze organice.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci... deci...

Deci pana acum hai sa zicem ca da, te-ai indragostit, nu ai stiut, te-ai atasat de acel baiat, ai suferit si ai pus 200 de intrebari despre asta. Nicio problema. Dar acum, tu vii si zici ca a fugit de tine din cauza nasului tau? A NASULUI?

Ok, vrei sa stii de ce a plecat? Ca insisti pe subiectul asta de atata timp, ca vorbesti numai despre asta. Si stii ce o sa faca urmatorul baiat? La fel, daca o sa continui tot asa. Asa ca ce alegi sa faci? thinking

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu din cauza nasului. Poate te-ar ajuta sa iti mai verifici mesajele private...winking

| Catrice a răspuns:

Asta e, suferi că proasta după un prost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu fuge nimeni dintr-un motiv ca asta!

| Dana2103 a răspuns:

Doamne fereste. A vrut si alta femeie, ce e asa greu? Nu voia ceva serios ca inca nu e la varsta la care sa realizeze ca la un moment dat mori si ajungi sa mori batran si singur. E imatur, treci peste