| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca din cauza unor emotii foarte puternice sa imi vina ciclul mai repede?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Daca se repeta, e bine sa mergi la doctor.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, e posibil.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| Andreeagen a răspuns:

Depinde de la organism la organism si da, e foarte probabil sa ti se intample asta... asa ca ai grije si fi atenta la simptome sa nu ai surprize neplacutehappy

| annda a răspuns:

Da. Si mama pateste asa. big grin

| RalukBrown a răspuns:

Buna. Cum a spus Andreea 003, depinde de organism. Dar in general, ciclul vine mai repede intr-un caz de raceala (cazul meu :p), stres mare, "emotii puternice", asa cum ai spus :d

| deluxe a răspuns:

Da, se intampla de cele mai multe ori!