| Stefystf28 a întrebat:

Este posibil ca la scoala sa ma mut in grupa 2 daca eu sunt in grupa 1? As putea face schimb cu un coleg?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cel mai bine este sa discuti cu profesorul vostru diriginte. Dar in principiu, este posibil.

Bafta la scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratele meu e într-a 12-a...și el mi-a spus că lor li se dă voie să facă asta.

| Michaeel a răspuns:

Vorbește cu diriginta și probabil de va lăsa se te muti în alta grupa.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Dacă poți să faci schimb cu un alt coleg te muți în cealaltă grupă, vei lămuri numai discutând cu cine îți este diriginte sau dirigintă. Noi am făcut scandal, mesaje cu sutele pe grupul clasei, să ne permită să facem câteva schimburi între grupe, într-un fel ca la fotbal rolling on the floor, ne-am rugat și răzrugat, însă grupele au rămas aceleași, deși la celelalte clase au fost lăsați. Din nou, vei știi numai discutând cu cine are clasa voastră în grijă, pot fi pe aici o mie de răspunsuri afirmative, că nu vor cântări cu nimic dacă nu vă lasă.

| 2420 a răspuns:

Categoric că este posibil.

| DianaDz a răspuns:

Daca faci schimb cu cineva este posibil.