| DeCeMaiContează a întrebat:

Dupa cum v-am mai spus, la romana facem un proiect in care fiecare grupa isi face propria revista.Profa m-a pus sef in grupa mea.Cum as putea fii mai impunator? Sunt de fel mai timid,dar trebuie sa-mi fac treaba. Dupa ce s-au facut grupele, l-am auzit pe un coleg din grupa mea spunandu-i altui coleg ca nu ma voi descurca.Deci,cum pot fii mai impunator, in asa fel incat cei din grupa mea sa ma asculte?
Dau funda! happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt convinsa ca profa te-a pus sef de grupa tocmai pentru ca esti mai potolit, ca sa poti sa-ti ajuti colegii sa faceti treaba buna, nu sa te impui, nu asta este rolul unui sef de proiect, ci sa coordoneze lucrarile.