| Anonimus1110 a întrebat:

Este posibil sa-mi fac abonament de internet(inclus wifi), chiar daca nu am calculator si sa intru pe net doar pe smartphone?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Abonamentul se face la internet, wi fi este dat de router. Nu ii pasa nimanui daca ai sau nu calculator asa ca poti sa iti faci cate abonamente vrei tu

| rhino50 a răspuns:

Da poti. Daca vr si wifi ori iti cumperi tu un router ori iti faci abonament la romtelecom ca ei iti dau un modem cu router.

| costel2912 a răspuns:

Da normal ca poti.