| Deidara554 a întrebat:

Este posibil sa slabesc 10-15 kg pana la vara? Daca da,imi puteti da niste exemple de diete,exercitii fizice? Nu vreau cine stie ce diete extravagante si nici sa fac foamea,pref sa imi dati exemple de un program de exercitii pentru a slabi (in special in zona coapselor).Vreau sa mentionez ca nu pot sa ies afara sa alerg, cu toate ca stiu ca este bine. Exercitiile le fac in casa.

2 răspunsuri:
| Caddy1609 a răspuns:

Pai un o dieta sigura in primul rand e "ambitia" 2 la mana daca nu ai chef sa reduci din mancare nu ai cum sa slabesti doar din exercitii pentru ca daca mananci multi si faci sala sau orice fel de sport se pune masa musculara nu slabesti.inca un lucru acasa ..nu prea ai asa multe exercitii ce sa faci pentru ca nu ai aparate..si ex care is..is greu de facut si o sa renunti repede. sfatul meu e sa te duci la sala unde ai aparate pentru toate categoriile de muschi inclusiv ce vrei tu (coapse) poate ai si un indrumator. ce varsta ai? si un sfat buna ar fi sa nu mai mananci dupa ora 18:00 in rest in timpu zilei poti manca linistita..totul depinde de tine, fara efort nu castigi nimic stii vorba.

| Bull4ever a răspuns:

Incearca orice te epuizeaza din pct de vedere fizic gen: Flotari, abdomene, tractiuni(faci si u o conditie fizica)
Consuma cat mai putine grasimi, incearca sa mananci cat mai sanatos, cu multe verdeturi.
Si baga Heroina laughing) (din aia imd slabesti laughing)(sper sa nu o iei in serios...)