| pufiy a întrebat:

Este un baiat in scoala care are o iubita care nu ma suporta. el a zis ca nu ma place si nu prea ma baga in seama dar orice as face el se uita numai la mine intruna

2 răspunsuri:
| StanicaIulian a răspuns:

BUNA! Pai sa fiu sincer.asa fac si eu la o fata numai ca sa o tachinez...o enervez intruna nu o las in pace.si eu o plac ft mult.Incearca sa nu il bagi in seama o vreme.nu ii raspunde si daca o sa insiste sa te enerveze...se vede ca te place>Sper ca te-am ajutat! SALUT!

| pufiy explică:

Msii