| anonim_4396 a întrebat:

Este un coleg la scoala care nu ma lasa in pace, ma sicaneaza si ma ameninta. Este un baiat bogat, care are "imunitate" in scoala adica nimeni nu ii face nimic. Nu stiu ce sa fac. Mi-e frica sa merg la scoala am si lipsit cateva zile. ai mie stiu, au vorbit cu ai lui, dar nu s-a potolit. Ce sa fac? Un sfat va rog. Va multumesc.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Wtf?laughingUnde dati voi de astia? Chiar nu poate nimeni sa ii faca sa inteleaga ca nu sunt buricul pamantului?laughingParintii lui nu au facut nimic?! Spune-le din nou parintilor tai sa vorbeasca cu parintii lui, daca nu vorbeste cu dirigintele tau sau cu directorul.

| Medis a răspuns:

Vorbeste cu diriginta sau cu directorul, dupa asta s-ar putea sa te lase in pace, nu promit dar cred ca o sa te lase tongue

Multa baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chestia ii... TOT ce iti trebuie este TUPEUL! ca sa nu isi mai bata joc de tine ai tupeu sa iti bati si tu si daca te bate batel inapoi te injura fa-o inapoi E. T. C

| mariusciocan a răspuns:

Mai aduna-ti 2-3 prieteni. asteapta=l la colt de strada, rupe-i capu si apoi sa vedem ce mai face el "bogatasu". cati ani are ma? f***-i una in gura sa vezi ca se linistete.nu-ti mai fie frica ca e tot om

| mariusciocan a răspuns:

Mai aduna-ti 2-3 prieteni. asteapta=l la colt de strada, rupe-i capu si apoi sa vedem ce mai face el "bogatasu". cati ani are ma? ****-i una in gura sa vezi ca se linistete.nu-ti mai fie frica ca e tot om