| CastorR a întrebat:

Este un serial TAPS vanatorii da fantome.Cine il urmareste imi poate spune unde gasesc episoadele pe internet cu tot cu subtitrare?

3 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Eu lea gasit pe site-ul progamului axn sci fi dar acum vad ca nu mai au ep aveau o gramada so abgau si noi dar acum nu a mai bagat incearca si u pe teava.ro poate gasesti funda?

| JohnnyJohnny a răspuns:

Pe teava.ro

| clau44 a răspuns:

AXN Sci-Fi difueaza sezonul 5; in aceasta seara sunt 4 episoade, care incep de la ora 18.25 (episoadele 15, 16, 17, 18, 19) pana la ora 23.10.
Luni - Vineri de la ora 14.55 si 19.30.
Si eu urmaresc serialul.