| alesia_7300 a întrebat:

Este vorba de un baiat pe nume Gabi care il plac foarte mult si el si-a dat seama si mia sp ca el are prietena si nu poate sa fie cu mine.Suntem la aceeasi scoala si de fiecare data cand il vad ma gandesc cum ar fi sa fiu cu el.si tocmai ca el o mai place pe prietena mea ce a mai buna si el a int daca vrea sa fie cu el dar na acceptat.

Răspuns Câştigător
| kri a răspuns:

E clar! Din ce mi-ai spus tu am dedus ca nu te place! Chestia cu iubita...e minciuna! Odata ce a intrebat-o pe pr ta daca vrea sa fie k el! Stai linistita o sa se gaseasca si pentru tine un baiat care se te placa cu adevarat!

2 răspunsuri:
| magdalena1999 a răspuns:

Alesia eu zic sa-l uiti.Sunt atatia baieti pe lume. Daca are prietena si nu te place.Si daca simte ceva pentru tine fa-l si tu gelos cu alt baiat din scoala.(fundita)

| RazvanHDd a răspuns (pentru magdalena1999):

Da' fara sa primesti funda nu stii sa scrii un raspuns? GOD.