| ShockyPunk a întrebat:

Este vreun pacat sau aduce vreun ghinion faptul ca am un sarpe de jucarie in casa? Am inteles ca simbolizeaza raul, pe satana, si vreau sa stiu daca atrage ghinionul sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| VasileMacelarul a răspuns:

Esti fumat?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Astea sunt superstitiii, n-ar trebui sa crezi in ele!

evenso
| evenso a răspuns:

Nu este adevarat, nu aduce nici un ghinion si nu este nici un pacat, este doar o jucarie.

| Teooooooo a răspuns:

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Scoate-l repede de acolo, du-te la primul parau si arde-l langa el. Dupa ce a ars 13 minute si 13 secunde, stropeste-l cu 13 l de apa din parau si baga-ti de 13 ori, degetul mare de la picior, in fund. Funda?

| Oana92 a răspuns:

Nu e niciun pacat, si sa stii ca nu e doar semnul satanei, e si al sanatatii, uita-te pe emblemele farmaciilor