| MsGringer a întrebat:

Este vreun videoclip pe youtube cu peste 1, 000, 000,000 de vizualizari? Era unul cu justin bieber-baby care avea 774, 075, 421. Daca aveti o idee va rog sa o impartasiti cu minebig grin

Răspuns Câştigător
| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Videoul lui Justin Bieber cu Ludacris are cele mai multe vizualizari de cand exista YouTube urmat de Jennifer Lopez ft Pitbull- On the floor daca bine imi amintesc.

| MsGringer explică (pentru Haidu_Arnold_1995):

Ahaa...deci mai mare de atat nu exista, nu? ok..merci mult:*

| Haidu_Arnold_1995 a răspuns (pentru MsGringer):

Nu, nu exista. Dar eu zic ca in curand va aparea un nou hit care il va intrece pe JB.