| Zâmbărici a întrebat:

Esti gelos/geloasa de fel? eu datonguetonguecred k orice om a simtit sentimentul acesta.

Răspuns Câştigător
| beba a răspuns:

Atunci cand iubesti este inevitabil sa nu te incerce si o doza de gelozie.Cred insa, ca datorita unei bune comunicari cu partenerul putem scapa de acest sentiment coplesitor, care in cele mai multe cazuri duce la destramarea unei relatii.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte, foarte putin, dar imi controleze sentimentul (nici nu e greu) fiindca nu vreau sa-i intunec viata sotului meu fara sa aiba nici o vina.

| psiholoaga a răspuns:

Nu prea. Persoana cu care sunt nu imi apartine si am incredere in ea ca imi va spune daca va simti ceva pentru o alta persoana, asa ca nu vad sensul de a ma impacienta cand face vreo remarca sau primeste vreun telefon. Atractia pentru alti oameni e normala si sanatoasa, daca se comunica sunt experiente sau sentimente din care se pot invata multe. Si personal si la nivel de cuplu.

| Nastia a răspuns:

Da, asta e boala mea, sunt f f f geloasa, chiar daca nu arat mereu k m-am suparat p elwinking

| kh1ss a răspuns:

Sunt geloasa daca am motive

| anuscha997 a răspuns:

Cu totii suntem gelosi...
Asta e o bola care nu se vindeca prea usorthinking
Adica nu se vindeca delocwinking

| Beatrice_6624 a răspuns:

Da intr adevar toti ssuntem gelosi, cu sau fara motiv.

| samira a răspuns:

Daca am pe cine