| Ralluca14 a întrebat:

Eu am avut ASLO-ul la prima tura de analize 320, am luat tratament 3 luni, si dupa mi-am facut iarash analizele si am aflat ca am 380. Din cate am auzit, am aflat ca ASLO-ul marit "strica vocea", ma sperie acest lucru pentru ca tin foarte mult la vocea mea (nu inseamna ce pare)winkingEste adevarat, sau pot sa ma linistesc?

1 răspuns:
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Eu am avut acum 5 luni Aslo 800...si in curand trebuie sa-mi fac analizele.si eu m-a facut tratament 3 luni si iau lectii de canto.Nu este nici o diferenta. Bafta:d