| Loredanath a întrebat:

Eu am cartela vodafone si de cateva zile tot primesc mesaje de la vodafone (603) cu diverse intrebari. am raspuns de vreo 2 ori si imi spune ca am 900 de puncte eu nu am abonament pentru ce sunt acele puncte? scuze categoria

Răspuns Câştigător
| theBella a răspuns:

Sunt diverse ''concursuri''.cel mai vb ar fi fost sa nu raspunzi asa te vor stresa.de castigat oricum nu castiga nimeni.cat despre puncte, trebuie sa ajungi la un anumit nr, dar nu vei ajunge decat poate sa consumi ffff mult credit. ignora-i mai bine