| xAlly a întrebat:

De cateva zile nu pot sa sun sau sa primesc apeluri la cartela Vodafone. Imi spune numar deconectat. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să mergi la o reprezentanţă Vodafone să vezi ce "problemă" este cu acea cartelă!

Dacă ai avut abonament, atunci ( probabil ) NU l-ai plătit la timp; iar dacă este prepay, atunci NU ai încărcat-o la timp şi a "expirat" sad

Toate cele bune.

| Admunssen a răspuns:

Mergi la o reprezentanta Vodafone. Convinge-te inainte de asta sa nu fie o cartela iesita din uz. Cei de la Vodafone anuleaza dupa 3-3 luni o cartela neincarcata.