| Ioanaioana9 a întrebat:

Eu am facut o greseala la bac. La eseu am ales ultima noapte de dragoste...Dar m-am încurcat im detalii. La tema am scris : viata sociala si de familie cand trebuia conditia intelectualului, la titlu am scris de tip sintetic inloc de analitic, iar la perspectiva am scris obiectiva... Oare o sa ma depuncteze mult? Tin sa va spun ca apoi in rest am scris totul bine despre povestire cum s-a intamplat cu stefan si ela si tot
Doar cele mentionate de mai sus am gresit.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicio carte nu are o singură temă, mereu se găsesc mai multe teme împreună, deci se punctează dacă ai argumentat bine. Cât despre celelalte greşeli, uită-te pe barem.