| คиค a întrebat:

Eu am o adevarata pasiune pentru fotografie, imi place mai ales sa fotografiez natura, si animalele, si mai nou mi-am gasit o noua pasiune : origami.
Voi ce pasiuni aveti?

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi place sa imi cumpar haine.big grin [ o fi pasiune?thinking]

| arysa a răspuns:

Pasiunea mea a fost dintotdeauna dansul.Atunci cand dansez ma eliberez de toate energiile negative si uit de problemele cotidiene.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mda si eu ador sa fotografiez...chiar ma gandesc sa ma duc la facultate la sectia jurnalism-fotografie big grin ...in rest imi place foarte mult sa cant la chitara, sa desenez si coincidenta si eu impatur de zori niste broscute de hartie laughing... P. S:Am incercat sa fac o lebada dar nu mi-a reusit asa ca am ramas tot la broscute laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Chitara.

| Kidu a răspuns:

Ador sa pictez, cand pictez ma scufund intr-o lume a mea si uit de tot si de toate...

| impossible93 a răspuns:

Si eu am o pasiune deosebita pentru fotografie ca si tine, iubesc sa fotografiez natura, animalele de obicei gen peisaje, dar imi plac enorm fotografiile expresive!

Pe langa fotografie ador pictura(Ii multumesc lui Dumnezeu ca am o mana buna pentru a-mi creea arta) si ultima dar nu cea din urma este pasiunea pentru scris...am scris cateva poezi si incerc o nuvela sau un roman...imi place sa scriu despre viata, tristete, conflicte interioare, fenomene supranaturale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inceput si eu tot asa cu telefonul si sa stii ca mi-au iesit niste poze super bune.gasesc in orice moment al vietii ceva de fotografiat si...repede scot telefonultongueorigami chiar as vrea sa invatwinkingte pup si toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa ma plimb prin parc:X sa ies cu prietenii in orassmug
sa ma distrezbatting eyelashes
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu poezie chiar si texte, fotografiatul, prelucrarea pozelor, Scrabble, voluntariatul, benevolatul, in prezent imi aloc o parte din timpul dedicat hobby-urilor spre alegeri - am studiat 4 candidati deja, sper sa ajung la concluzia cea mai buna pentru Romania si romani