| Drimmero a întrebat:

Va salut! Ce pasiuni aveti? Se 'puncteaza' orice pasiune care e in spiritul normalitatii.

74 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Obsesiile mele nu prea au treaba cu ceea ce prefera altii, gandesc ca un american asa pot zice, merg mult pe drumuri cu greutate mare

| RAY a răspuns:

Cunoasterea,tehnolgia, muzica,plimbarea, filozofia, istoria, fotbalul, filmele, internetul, calatoriile

| Drimmero explică (pentru RAY):

Interesant, exact ce ma pasioneaza si pe mine.
Fotbalul....lasa-l cat mai poti, e cel mai frustrant sport, doar nervi mi-a provocat in ultima vreme/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Foarte rar ma uit la fotbal, stai ca vine returul cu bayern

| Drimmero explică (pentru RAY):

Nu baga si tu cutitul in os, deja ma astept la un nou eseu, ne dau si acasa 2 boabe, cu Bavaria nu te pui!
Am facut greseala si am fost arogant cand am vazut tragerea, chiar imi faceam scenarii ca trecem de ei,, au dat pamant cu tot Arsenalul si cu toata Anglia.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Ma cam dezamagit si pe mine barcelona dar asta e

| Drimmero explică (pentru RAY):

Cat am ras de Varza in seara aia,, ca apoi sa si-o ia Arsenal si sa ii ia Barcei lumina reflectorie ca cea mai mare umilinta incasata din UCL.

| Mayhem666 a răspuns:

WOW, cred ca asta e prima data cand vad o intrebare pusa de tine, sau prima data cand iti raspund tie la o intrebare.
Sa incepem:
-Anime;
-Manga;
-TPU;
-Sa ascult muzica;
-Sa fac videoclipuri pentru YT;
-Sa dorm;
-Sa mananc;
-Sa dansez cand nu se uita nimeni;
-Sa cant cand nu asculta nimeni;
-Sa urasc (da, e tot o pasiune de-a mea);
-Sa ma joc jocuri online;
-Sa ma cert;
-Sa desenez;
-Sa ma uit ore in sir la poze cu anime/manga;
-Sa-mi aranjez parul;
-Sa fac poze (peisajelor, nu mie);
-Sa invat limba japoneza;
-Sa vorbesc pe net cu oameni pe care nu ii cunosc in realitate;
-Sa ma uit la documentare despre diferite lucruri;
-Sa rad cu gura pana la urechi (de multe ori, fara motiv);
-Sa imi imaginez ca am superputeri;
-Sa ma uit, sau sa ascult chestii care ma fac sa plang, gen anime drama, sau muzica despre sinucidere;
-Sa ma plimb cu bicicleta (Wow, cred ca ai ramas impresoinat ca imi place sa fac ceva care nu este neaparat in casa, si mai este si sport);
-Sa lenevesc;
-Sa ating/imbratisez chestiile dragalase (sora mea nu ma lasa sa ii fac asta);
-Sa rezolv quiz-uri cu anime;
-Sa ma contrazic;
Si lista poate continua, dar sa ramana cam atat. Sper ca macar jumatate din cele spuse de mine sa ti se para macar cat de cat normale laughing

| RainmakerX a răspuns:

Anime / seriale / manga / web design / sa sortez lucruri (imi place ordinea) / karate / antrenamente bodyweight

| gemeni6226 a răspuns:

Pasiunea mea: sa dansez si sa fac cumparaturi.

| Clorox a răspuns:

Mie imi plac foarte multe chestii, pasiunea mea este sa fac oamenii fericiti, mai ales cei din zona mea. Nu vreau sa vad lumea suparata!
Nu stiu daca chiar s-a punctat ca o pasiune...
Ah, da, imi mai place sa fac curat, sa aranjez lucruri si sa vad totul ordonat si la punct. Imi place sa ascult muzica, ascult de toate... In afara de manele, foarte rar daca e sa ascult, imi place si sa desenez, nu prea ma pricep dar macar invat! :3
In legatura cu filmul, sper sa-ti placa genul putin romantic, incepe cu rau si se termina cu bine!
Poate arunci un ochi la el :)
''Diary of a mad black woman'' L-am vazut aseara si a fost super!
https://www.zfilme-online.net/......itrat.html

| Drimmero explică (pentru Clorox):

Ia uite aici spiritul civic care iese din tine!

| Deaad a răspuns:

Muzica,plimbarile prin natura,plimbarile nocturne prin oras si prin natura,chitara,cubul rubik,cititul,compunerea de versuri pentru rap si poezii recitabile, ocultismul, filmele, pisicile, cainii si bananele.

Ce inseaman in spiritul normalitatii?
Da-mi un exemplu de pasiune anormala.

| Drimmero explică (pentru Deaad):

Am scris putin mai sus, exact raspunsul la intrebarea asta.

| Deaad a răspuns (pentru Drimmero):

Cine *** ar spune aici ca i-ar face placere sa ucida?
Wtf Drimmero.
laughing

| Drimmero explică (pentru Deaad):

Nu stiu de ce te mira, fratioare, lumea e cu susul in jos.

| BlackRose03 a răspuns:

Imi place sa ma uit la anime,sa stau pe TPU, sa citesc, sa desenez, sa scriu poezii si cel mai mult, sa ma cufund in ganduri.

| Drimmero explică (pentru BlackRose03):

AnimeLover varianta feminina, hai ca i-am gasit jumatatea si lui Mister Japonia!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Mister Japonia?
Hmmmm.....Imi place cum suna laughing

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Rlly? laughing
De ce ma urasti? sad

| Drimmero explică (pentru Mayhem666):

Orochimaro te poreclesc,, iti convine?

| Drimmero explică (pentru BlackRose03):

Cine a pomenit asta?

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Pff..."i-am gasit jumatatea si lui Mister Japonia!"
Mda laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, nu imi convine. Stii deja ca era Yukki. Nu mai imi place, acum imi place Haruwinking

| Drimmero explică (pentru BlackRose03):

Ai interpretat tu gresit,, nu am cum sa urasc pe cineva fara sa-mi faca nimic.

| Drimmero explică (pentru Mayhem666):

Bwhahahahaha

| BlackRose03 a răspuns (pentru Drimmero):

Aha tongue
N-ai inteles, dar mno. laughing

| Drimmero explică (pentru BlackRose03):

Am inteles ca esti ''sufletul pereche'' al lui AnimeLover, asta era tot ceea ce trebuia sa interpretez.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai in primul rand eu fac tennis de camp, ceea de ma multumeste pe deplin. In al doilea rand sunt nebuna dupa dans, iubesc sa dansez oricand am timp. In al treilea rand imi mai place foarte mult sa cant, tot asa oriunde apuc. Si sa nu uitam, chiar daca nu e neaparat o pasiune, iubesc sa ma dau cu parfum laughing

| Drimmero explică (pentru DenisaNicoletaG):

Viitoarea Serena Williams sau Sharapova o sa fii?

| syd a răspuns:

Sa pierd vremea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmele si serialele.

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

N-am mai vazut un film bun de ceva timp, ceva idei de vreunul bun?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Gladiator
Snowden
Filth(are umor negru dar e ok, nu e facut doar pentru amuzament, are si poveste)
The Party(Vechi dar bun)
Si care au mai multe parti dar sunt faine:
Pirates of the Caribbean
X-men
Bad boys
Sau niste seriale faine:
House M.D
Vikings
The Mentalist
Gotham
Taboo
Poate unele n-o sa-ti placa, eu nu sunt pretentios la filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa trag basini prin c.ur, e pasiunea mea. Sper ca e destul de normal pentru tine

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Greseala mea, trebuia sa specific din prima ca nu caut trolli,, credeam ca e cu subinteles.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu n-ai tras niciodata o besina? Nu te-ai simtit eliberat cand trageai o besina? Dar prin gura? Daca da, esti si tu un troll.Besina=life

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasicele "citit, desen, filme, muzică, plimbări etc.".

| Drimmero explică (pentru anonim_4396):

Interesant,arta ti-e pasiunea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca asta e o pasiune insa ador sa imi imaginez CHESTII CARE NU SE VOR INTAMPLA Never

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Muzica, desenatul, origamiul, si designul interior sunt pasiunile mele.

| Drimmero explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Sa inteleg ca te pasioneaza arta in mod special/

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Drimmero):

Da. De fapt ma pasioneaza mai multe lucruri. Imi mai place sa citesc, sa ma uit la seriale, sa compun, imi plac si stiintele in special, matematica, fizica, informatica, biologia, astronomia, geografia, psihologia, filosofia. Ba chiar mi-ar placea odata sa fiu in pielea unui regizor de film.

| Drimmero explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Interesant, ai si tente de regizora

| AdrianaBacescu a răspuns:

Net si muzica.

| Daniel9988 a răspuns:

Jocuri video

| Xelon a răspuns:

Hm...

Nu pot zice ca am multe pasiuni, dar sunt dependent de Tennisul de camp si de motociclism.

| KanezuY a răspuns:

Sa filozofez.

| liliana77any a răspuns:

Moda, filmele si sportul.

| Drimmero explică (pentru liliana77any):

Fata cocheta si moderna.

| liliana77any a răspuns (pentru Drimmero):

Multumesc frumos!

| Drimmero explică (pentru liliana77any):

Placerea e de partea mea!

| Desireღ a răspuns:

Volei.
Hai că e în spiritul normalității.

| Drimmero explică (pentru Desireღ):

E super ok.
Faci volei de performanta?

| Desireღ a răspuns (pentru Drimmero):

Daa, de performanță

| Drimmero explică (pentru Desireღ):

Frumos, numai bine si succes in cariera asta!

| Desireღ a răspuns (pentru Drimmero):

Muulțumesc.

| Drimmero explică (pentru Desireღ):

Sa cresti mare!

| GeorgeBerbec a răspuns:

Imi place sa ma joc pe pc diferite jocuri. Iesitul cu bicicleta sau pe afara singur sau cu prieteni/alte persoane. Si mai fac rar antrenamente de fotbal si eventual am sa merg si la antrenamente de box. Ma pasioneaza muzica.

| Drimmero explică (pentru GeorgeBerbec):

Viitor sportiv, respect!

| GeorgeBerbec a răspuns (pentru Drimmero):

Iti multumesc. Le practic de placere nu pentru performanta. SI acum trebuie sa dau la liceu dar din pacate nu ma lasa mama sa ma duc pe sportiv. Orcum nu sunt eu mult prea talentat dar e okwinking

| owlAndreeaIrina a răspuns:

Cum adica spiritul normalitatii?
In orice caz imi place sa citesc si sa scriu, ador cartiile (in special de groaza), si imi plac animalele ( nu sa le mananac sau orice lat fel de cidatenie), si mi place sa vizionez filme si animeuri, as putea sa spun ca sunt un pic cinefila online. Imi place sa vorbesc (daca se poate numi asta o pasiune) si sa calatoresc, masinile (dar mai ales motocicletele) si multe altele, unele normale, altele foarte ciudate si inspaimantatoare.

| Drimmero explică (pentru owlAndreeaIrina):

Pasiuni absolut normale, adica te-ai incadrat perfect.
Unii gasesc pasiuni in a ucide, tortura si tot felul de lucruri de genul,, alea nu se pot numi pasiuni, la asta ma refeream/

| Dededededededede a răspuns:

Să fac cumpărături day dreaming

| Drimmero explică (pentru Dededededededede):

Tipic unei femei, nu suport sa merg la cumparaturi,, e chin pentru mine sa stau o gramada.

| Dededededededede a răspuns (pentru Drimmero):

Găsești tu pe cineva care să ți le facă în timp ce te uiți la meciurile lui Arsenal laughing Dar tu? Ce pasiune ai ( exceptând fotbalul )?

| Drimmero explică (pentru Dededededededede):

Cam ce a raspuns si Ray, pe acolo ma incadrez si eu.
Iti spun dupa acum,, nu as putea sa iubesc o fata mai mult decat Arsenalul, pur si simplu, maxim sa pun egalitate intre aceste lucruri!

| Dededededededede a răspuns (pentru Drimmero):

E ok. Oricum, e mai bine să iubești chestii, decât oameni.

| Drimmero explică (pentru Dededededededede):

Sunt si oameni care merita marea cu sarea.

| GabrielRobert22 a răspuns:

Mie unul imi place sa invat limbaje de programare, sunt la inceput (am inceput cu HTML, CSS), sa vizionez emisiuni despre IT (ILikeIT de pe Pro TV, de exemplu), sa mai bat mingea din cand in cand, imi place sa vad si filme (unele dintre filmele mele preferate sunt Snowden, Six Bullets, Now You See Me 2, Live By Night ), sa ma uit la vloguri/gaming pe YouTube, am si cativa prieteni care fac YouTube, ascult muzica, sa mai discut cu altii despre orice subiecte, mi-ar placea si sa calatoresc mai mult etc

| Drimmero explică (pentru GabrielRobert22):

Super ok pasiunile tale.

| Bianca2000bianca2000 a răspuns:

Pasiunea mea este fotbal chiar dacă sunt fată