| Bubbulina_2682 a întrebat:

Eu am tot purtat sutien, si sanii au capatat o forma frumoasa, acum daca nu il mai port o sa mi se lase?sad Daca nu o sa-l mai port... Dupa un timp, vor fi estetici? [ Fara misto ]

Fundaa!love struck

Răspuns Câştigător
| Be12345 a răspuns:

Nu.nu are nimic. pielea noastra este elastica.deci chiar daca nu o sa mai porti sutien nu o sa se lase tare. te sfatuiesc sa iti iei un gel pentru fermitatea sanilor de la avon!

6 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Daa...
O sa fie putin lasati
sad

| kiky278 a răspuns:

Tu ce crezi? Da...sutienul se poarta ca s aiti mentina sanii dar asta la o anumita varsta(adica cand esti mult mai mare, adult) sau daca sanii tai sunt prea mari. Dar atunci cand porti sutien sanii vor fi tinuti de el deci e normal ca se vor lasa din cauza greutatii!

| Papusik a răspuns:

Normal ca o sa se lase. putin nu foarte tare.
Totusi i-ati creme de intarire a sanilor.
Sau daca nu... poarta sutien...si gata

:p

| AlexandraHristov a răspuns:

Incearca mai multe tipuri de sutiene: http://www.lenjerieintimaonline.net/category/sutiene/ Fa-i pe baieti sa se excite cand iti vad putin din decolteu, daca spui ca ai sani frumosi!

| Bubbulina_2682 explică:

Macar...Capata o forma mai frumoasa?

| Be12345 a răspuns:

Iti da forma dar asta inseamna ca daca te lasi de sutien trebuie sa ii mentii prin masa si geluri pentru fermitate. puteti cumpara gel pentru bust de la avon sau plafar happy