| raduspace10 a întrebat:

Eu am un joc pe telefonul galaxy Nexus a lui taicameu:defender2 dar stai mult sa faci nivele si ziua e plecat la servici cu mami deci nu ma joc decat la cina si in rest e mai bine pe calculator.Asa ca m-am gandit sa ma joc noaptea pe ascuns cu telefonul sub plapuma.
E lung dar va rog sa cititi totul
Cum pot sa i-l dau inapoi fara sa stie ca i l-am luat tinand cont ca:
1.sta langa usa mea deci nu pasesc mult
2.eu dorm cu bunicamea deci e cam greu sa ies din pat ca se scoala repede
3.usa e mereu inchisa
4.nu stiu pe la cat se scoala taicameu ca el si cu mami sunt manageri si se duc pe la ce ora vreau dar de cand le-a murit tehnicianul taicameu se mai duce de pe la 5 la Bucuresti si nu stiu cand se duce
Inca o intrebare :bateria duce o ora juma.Cum sa incarc telefonul tinand cont ca priza este la o anumita distanta astfel incat imi trebuie prelungitor si bunica mi l-ar cam vedea?(langa pat am o saltea si lipite de pat(nu lipite cu lipici)niste scaune cu pilota pe ele care sunt ca sa prelungim patul ca e triplu ca marime si cu scaune cvadruplu(de patru ori)(cand eram mic nu stateam locului) )

1 răspuns:
| Noris14 a răspuns:

laughing ai putea sa bagi prelungitorul pe sub covor iar de telefon ai putea sa-l iei inainte sa mergi la culcare ascunzandul sub perina.
L-ai putea lua punanduti ceva langa telefonul lui iar cand merigi la culcare te prefaci ca iei acel obiect si iei si telefonul.
Cu placere anticipat happy
Funda?happy