| chupachups1234 a întrebat:

Eu am un telefon LG GD 510.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0
Pentru cine mai are, cand l-ai cumparat vi l-a dat cu cablu de date? Intreb pentru ca nu gasesc cutia de la telefon si am nevoie de cablu, si sa stiu daca sa cumpar sau am deja :)) Si cam cat costa un cablu de date? Trebuie instalat? :-

Răspuns Câştigător
| Bullz007 a răspuns:

Nu am telefonul acesta dar am o cunostinta care il are. Si da, i-a dat cablu de date. Si tie ar trebui sa-ti dea. Daca nu gasesti cutia mergi la un magazin GSM si iti cumperi, nu costa mai mult de 10-15 lei. Daca trebuie sa instalezi, instalezi doar driver'ul de la telefon. Sau mai usor: Iti iei un cititor de carduri [daca nu ai slot la pc/laptop, si daca ai card la telefon] si iti pui direct pe card muzica, poze, videoclipuri, jocuri, etc.