| liviu_3116 a întrebat:

Eu as vrea sa imi fac un tatuaj pe umarul drept.Un dragon care scoate foc.Cam cat costa? Si inca o intrebare.Doare?

2 răspunsuri:
| Feelings14 a răspuns:

Bunahappy
Pretul consta in cat de mare ai vrea sa-l faci. daca vrei sa-l faci cat degetul aratator de lung, costa cam 30-40 de lei.
si nu, nu doare. deoarece pe umar este altfel pielea si e aproape de os. eu am unul pe umarul stang. si nu m-a durut de loc. o sa simti o vibratie si daca o sa vrei umbre la tatuaj o sa simti niste zgarieturi usoare. in rest nu e nimic. happy
sper ca am fost de ajutor happy

| pynkdya a răspuns:

Temporar cred ca ar fi 20-30 de lei...Dar daca il vrei permanent cred ca te.ar costa peste 100 de lei.