| Iulian94 a întrebat:

Eu cred in horoscop. Tu crezi? Am facut intrebarea pentru a vedea cata lume este de acord cu horoscopul happy

Răspuns Câştigător
| Raluu a răspuns:

Eu credhappy imi place enorm de tare sa citesc zodiacul:X mai mereu se adeverestehappy:X everything is funny:*:*:*:*

11 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Eu nu prea, adica cred cateodata, cand am eu chef dar nu des, rar cand ma apuca pe mine danbalua. Vot folositor, plzz eventual funda!

| Cryss_2345 a răspuns:

Eu cred. Si sper sa nu se schimbe zodiile si sa intre si aia noua ''Sarpele"" in sistemul zodiilor.ca eu sunt scorpion si daca intra aia as fii balanta.si nu vreau.

| Biiiiiia a răspuns:

Da, si eu cred, si de multe ori se si adeverste. happy

| Bylok a răspuns:

Buna! si eu cred

si ce spune horoscopul chiar este adevarate, bine nu in totdeauna

oricum imi face placere sa-l citesc

| iulyspy a răspuns:

Normall... zodia mea e cea mai tare, fara suparare si tot ce scrie in horoscop se adeverestelove struck

| Fαntαsy a răspuns:

Heii`!
nu pot spune ca as crede rolling eyes
adica daca mi-am citit horoscopul nu inseamna ca nu o sa ies din casa toata ziua numai pentru ca asa scrie. rolling eyes

Bunica mi-a spus sa nu mai cred asa de tare in horoscop, pentru ca nu e bine. Fiind mai credincioasa, mi-a explicat ca voi incepe dupa un timp sa fac tot ce scrie acolo doar pentru ca asa spun planetele. rolling eyes.

Pot sa spun ca acum il citesc doar ca sa vad ce s-ar putea intampla in acea zi, sau din curiozitate, dar sunt sigura ca pana ma urc in autobuz uit totul si las frau liber intamplarilor sa treaca pe langa mine, fara sa-mi dau seama ca asa "trebuai sa se intample"

hee hee

| Just mE:x a răspuns:

Eu cred, si chiar mi se prtiveste atat zodia cat si horoscopul zilnic, lunar, anual. e superlove struck

| UnusualV a răspuns:

De cele mai multe ori mi se potriveste horoscopulthinking, deci e bun laughing.

| Papusa_1623 a răspuns:

Nu credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred in horoscop.

| RobyTImi123 a răspuns:

Cam 78% ori 80% nu stiu si eu cred.