| Koks a întrebat:

Aseara am citit horoscopul,,, m-a dus in eroare mi-a stricat dispozitia, oare sa cred in horoscop?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa ai parte de ceea ce vrei in viata uita-te la acest program: http://idezvoltarepersonala.blogspot.com/......ctiei.html

| crissmay a răspuns:

Eu nu am crezut in horoscop niciodata si nici nu am sa cred. Dupa parerea mea e cam o prostie, practic sunt 12 zodii parca,in fine, si pentru fiecare cate o prevestire, asta inseamn ca toti am face acelasi lucru cum spune horoscopul.winkingwinking
Eu nu cred.

| lauracraciun a răspuns:

Horoscopul este o tampenie:p nu merita sa iti strici ziua pentru nimic.Sa-ti spun ceva:la o ora de dirigentie dirigintele ne-a spus ca avea un post de radio si prezenta la un moment dat horoscopul:p si ghici ce facea? inversa toata ziua predictiile si le spunea sub alta forma:pdeci stai linistita.horoscopul INCEARCA sa prezica viitorul:p

| SashaGirl a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai crezi!

| Evelyn666 a răspuns:

Depinde ce horoscop ai citit. Daca este horoscopul tau personal depinde de nivelul tau de credibilitate in horoscop. Dar daca e cel general te-as sfatui sa nu-i dai prea mare atentie.

| Ellvira a răspuns:

Astrologia spune multe adevaruri si te poate ajuta in viata, dar numai daca stii sa interpretezi corect horoscopul. Nu lua totul ad litteram, horoscopul nu poate spune ce se va intampla exact in viata fiecarui nativ, dar poate sa-ti spuna daca influentele astrelor sunt pozitive sau negative intr-o anumita perioada. Daca e scris ceva de rau, in nici un caz sa nu crezi ca se va intampla ceva rau cu siguranta, este doar un mic avertisment pe care il poti lua in considerare in cazul in care se creeaza o situatie conflictuala sau trebuie sa rezolvi unele probleme. Horoscopul iti spune ce e posibil sa se intample, dar tu ai liberul arbitru si tu hotarasti cum sa procedezi.
Ca sa-ti depasesti soarta trebuie mai intai s-o cunosti...

| rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrfffffffffff a răspuns:

Horoscopul este o mare pacaleala dar daca vrei sa te convingi poti sa te uiti de mai multe ori si sa vezi daca e adevarat ce se intampla!

| Koks explică:

Multumesc)) voi incerca sa ignor...