| ElySa a întrebat:

Eu de firea mea sunt curioasa ca o baba da ma cam deranjeaza persoanele prea curioase ( cam ciudat ) ...Si as vrea sa stiu ce faceti voi in wekeend? nu conteaza ce raspuns dati doar dati acolo ceva big grin rolling on the floor [ si nu e nimic daca sunteti prea seriosi cu raspunsul sau prea nebuni laughing ]

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Maine ma duc la olipiada la religiebig grin
Si poimanie la o duminica particip la o actiune de ajutoarare a copiilor orfanihee hee

| Silvia a răspuns:

Invat, pentru ca saptamana viitoare e plina de teste, ma asculta la vreo 3 materii si voi avea si doua inspectii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Unul din fiii mei implineste 22 de ani asa ca am 'activitate'.

| Victoria a răspuns:

In weekend ies cu prietenii in oras, merg la cumparaturi, mai invat cate ceva, mai scriu, si seara in club.

| anad a răspuns:

Nu mi-am planificat nimic si, pe langa lucrurile de rutina, sunt curioasa chiar si eu ce am sa fac!

| anaid a răspuns:

Invat la matematica ca trebuie sa ma ascultechatterbox, la romana un comentariu de 7 pagini ca ne da test din elchatterbox, imi fac temele la celelalte materii, ma duc la o demonstratie de karate, ies cu prietenii in oras si cam atat am planuit:p

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cred ca ma imbat cu niste prieteni si apoi mergem sa terorizam babe curioase devil

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

@onutzu m-a facut sa ma simt ca un derbedeu crying

| Alisa a răspuns:

Pai sambata merg la fitnesssmug:X si mai pe seara la cinema.
Duminica dimineata merg la biserica, apoi ma vad cu prietenul si mai pe seara merg la inotlove struck. Dupa ce termin cu inotul ma intalnesc cu prietena mea ca vine sa doarma la mine. Deci iti dai seama ca numai de dormit, nu o sa dormim noilaughing) tongue

| Yarinn a răspuns:

Un weekend plin... de teme sad
saptamana viitoare e plina de teste si ascultari crying
Invat la chimie, germana, engleza, fizica... Ajutor!

| marcelan25 a răspuns:

Eu, recent despartit de fosta, maine seara, de exemplu am fost invitat de o vecina, la o "cafea" si am acceptat fara sa ma gandesc. Stiind ca sotul ei pleaca azi in cursa, fiind sofer de tir. Cred ca iti imaginezi ce cool weekend voi avea. Cam asa mi se intampla la fiecare sfarsit de saptamana. Te pup. happy

| Runa100 a răspuns:

In weekend salvezi niste catelusi de la foamete si de prostia omeneasca.(hei, ai zis oricat de serios ar fi) eu asta cam fac de obicei.asta e reputatia mea. big grin

| gangstarap a răspuns:

Oo in weekend pai dam vinerea o mega petrecere **** ceva si ne inbatam de nu mai stim nimic a doua zi rolling on the floor a doua zi mahmur rolling on the floor mai facem ceva mai relaxat jucam un biliard,, mai umblam teleleu pe strada. si duminica plecam undeva intr-o excursie sa uitam in *** de casa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca va fi unul dintre cele mai incarcate weekend-uri, asa ca am schimbat putin planul: ziua ma distrez, iar seara stau la calculator sau scriu si invat. De obicei, temele le faceam mereu ziua, si ieseam putin dupa-masa, putin seara.