| Mioow a întrebat:

Eu și iubitul meu suntem de 7 luni împreună. Suntem foarte atașați și putem vorbi orice unul cu celalalt. Când vine la mine și rămânem singuri în camera mea, suntem foarte, foarte apropiați, dacă înțelegeți ce vreau sa spun. Anumite gesturi. El este foarte gentil și ma întreba mereu dacă e în regula ceea ce face, iar eu ii spun dacă consider ca e ok sau nu. Îl iubesc foarte mult și ma simt în siguranță lângă el. Întrebarea mea e dacă considerați ca e prea devreme sa fim atât de apropiați sau e ceva normal având în vedere ca avem mare încredere unul în celalalt. Apropo, amândoi avem 16 ani.

Mulțumesc mult, dau FUNDIȚĂ celui mai implicat răspuns! ✔

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu consider ca este normal, pe la barsta de 16, 17 ani, tinerii isi pun astfel de intrebari, daca sunteti impreuna de 7 luni, si tu simti ceva foarte foarte uternic pentru el si stii oarecum ca nu isi va bate joc de tine, ok. Este normal. Bafta!

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, atata timp cat tu te simti pregatita este normal.