| PisicutzaBombonika a întrebat:

Eu imi pocnesc degetele din 5 in 5 minute..am auzit ca la batranetze o sa imi tremure mainile. :s a devenit un tic crying ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Stai linistita ca nu e nici o problema... cine iti zice, iti zice ca o sa tremuri cand o sa fi batrana doar sa te faca sa nu le mai pocnesti. Si eu trec prin aceeasi chestie laughing... daca o sa tremuram, o sa tremuram de babe ce suntem, nu din cauza degetelor laughing

| Katalyna99 a răspuns:

Eu zic sa iti faci un hobby sa nu te mai gandesti la asta... sper ca te-am ajutattongue

| CLAUDIaclaudia a răspuns:

Stai calma si nu te mai gandi la batranete nu asculta pe cei care iti spun asta.Eu mereu imi pocnesc degetele si mi se spune foarte des sa imi spuna ca o sa-mi tremure mainile la batranete, dar stiu ca o sa-mi tremure mainile la batranete pentru ca o sa fiu batrana si foarte sensibila. Crede-ma relafeaza-te si nu crede tot ce-ti spune toata lumea, fii tare.