| BebelushaMica a întrebat:

Eu imi pocnesc degetelede la maini din ora in ora... se poate intampla ceva rau la batranetze? o sa imi tremure mainile?

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Doar aia cu Parkinson tremura... nu are nici o legatura degetele cu tremuratu happy. Spor la pocnit love struck

| Elvina a răspuns:

O mare prostie asta e la fel ca povestea cu barza sau cea cu Mos Craciun.

| mihaela2808 a răspuns:

Bunica mea facea la fel cand era mica iar acum are reumatism iar la alte persoane le tremura mainile din aceasta cauza.Parerea mea este ca ar trebui sa te oprestiwinking

| allthree a răspuns:

Nu cred ca ti se poate intampla ceva.De exempu Bunica mea isi pocneste degetele tot timpul si nu-i trmura mainile! Deci stai linistita!happy