| DouaPuncteIcs a întrebat:

Eu in general nu ascult >manele:P:D dar sunt cateva care imi plac cum ar fi asta http://www.youtube.com/watch?v=7OKv57P9R9s si imi place videoclipul voi ce parere aveti?
Sa nu credeti ca sunt nu stiu ce specie de cocalara:))

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu urasc manelele, dar asta e o melodie chiar frumoasa.
nu pare manea happy

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si daca asculti Justin Bieber crezi ca esti cine stie ce persoana culta si inteligenta?

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck

| Apy a răspuns:

Nici mie nu prea imi plac manelele dar nu pot spune ca e urata. draguta. funda?
pls

| Dianafamous a răspuns:

Ombladon are dreptate, ca sa fii "cocalara" trebuie sa te si compori ca unalaughing, ma enerveaza acesti oameni care ii discrimineaza pe altii ca asculta manele si ei au` tlf plin de manelerolling on the floor
nici eu nu sunt manelistalaughing
nu imi plac decat 2 melodii.
dar totusi fiecare cu gusturile lor.

| NaNe_8041 a răspuns:

Sa fi cocalar nu inseamna dor sa asculti manele.trebuie sa te si comporti ca unu, sa te ibracica unul etc.