| allegra22 a întrebat:

Eu n-am mai intrat de mult pe mess si numai imi aduc bine aminte parola. Dar ceia ce ma preocupa pe mine e ca cineva mi-a luat adresa de hi5, si prin asta mi-am pierdut pozele.Si nu stiu cum sa fac sa-mi recuperez parola, si hi5. Daca e cineva care ma poate ajuta cum sa fac.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu mai poti recupera parola la un ID si nici la HI5 daca ti-au fost furate! Dar pozele daca imi lasi linkul de la HI5(care l-ai avut) ti le pot recupera eu! Poti sa-mi lasi un private mesage!