| Alëxąndŕą a întrebat:

Eu nu inteleg de ce am primit stupid si nefolositor de ce? http://www.TPU.ro/......y-mersiii/

Răspuns Câştigător
| me_3408 a răspuns:

Wow.SI CHIAR tiai chinuit.eh,stupizi sunt cei care tiau dat.adk meritai fundita

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Asta inseamna ca cuiva de pe site nu ii place de fata ta si cand te prinde iti da stupid.Frustratioh go on

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu conteaza oricum, de ce sa-ti bati capul?

| pwp a răspuns:

Unii utilizatori nici nu citesc ce ai scris si dau nefolositor si stupid!
Succes!

| Emena a răspuns:

Tie niciodata nu`ti convine nimic.raspunde mai bine si dupa o sa iti dai seama

| mada_9093 a răspuns:

Buna! daca te uite toti care au raspuns au primit stupid si nefolositor deci u esti singura care ai primit
sper ca te-am ajutat
pa pa

| Jonsdottir a răspuns:

Probabil ti'au luat "stupid" ca ai scris "thrilerele" in loc de "trailere". Dar eu nu ti'as fi dat stupid oh go on. Poate fi o greseala de tipar, sau sa nu stii.

| NoName1234 a răspuns:

De prosti ce sunt! Emanuela. ce sa zic...MAI TACI!

| me_3408 a răspuns:

Lorena fiecare cu parerea lor totusi.nu mai jigni lumea

| XchokockX a răspuns:

Habar n-am star