| Alëxąndŕą a întrebat:

Ce aiba ne tragem de sireturi de ce am primit nefolositor si stupid Hello! DAU FUNDA ca nu m-am prins http://www.TPU.ro/familie-relatii/de-ce-merg-copiii-la-s coala/

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Mai, tu la fiecare raspuns la care raspunzi trebuie sa pui o intrebare gen: " de ce am primit stupid si nefolositor?". probabil nu le'au placut ce ai zis, sau doar sunt foarte prosti pentru a recunoaste ca este adevarat straight face

2 răspunsuri:
| iuliana1221 a răspuns:

Unii voteaza doar ca sa primeaska puncte...winking

| iuliana1221 a răspuns:

Unii voteaza doar ca sa primeaska puncte...asa ca voteaza aiureawinking