| ManailaAndrei10 a întrebat:

Eu sunt adolescent de 14 ani, si am o problema, pe mine nicio fată nu mă place, dacă nicio fată nu mă place, ce sa fac ca sa ma placa si pe mine o fata?

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Să fii tu însuți, happy să fi bun la suflet și educat, nu ai nimic de pierdut, ci doar de câștigat. big grin Amintește-ți să fi tu și să te iubești!winking Asta e tot ce contează. Ai o valoare umană unică și ești mai presus de asta, ești un diamant prețios în ochii lui Dumnezeu. happy Funda? big grin

| alexalx1234 a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Daaa, foarte mult de câștigat are dacă este bun la suflet. Își vor bate toate fetele joc de el. Fetele vor șmecheri cu bani și mașini, nu băieți buni la suflet.

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru alexalx1234):

Nu generalizez, dar poate ai dreptate. happy Important este să aibă curajul și determinarea de a nu se lăsa batjocorit. Dacă are un pic de tupeu, e perfect, face totul : ))winking Important, este cum spunean; să fie el însuși și bun, chiar nu văd ce e în neregulă cu asta. Pierde din respect? Nu cred. Hai, sănătate! big grin

4 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Flutura-i un Eminescu pe la nas sa vezi ce repede isi schimba părerea. Ai 14 ani pustiule, stai chill ca lucrurile se schimba de la o zi la alta.

| Cehoslovacia a răspuns:

laughingia-o cu vrajeala ieftina bro