| KaRa23S a întrebat:

Eu vreau sa devin o stewardesa. La ce profil ar fi cel mai indicat sa ma duc? filologie?

Răspuns Câştigător
| agentulagent a răspuns:

Se cere in primul rand limbi straine, deci la filologie e cel mai indicat... Sper sa-ti si fost de ajutor. funda

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Bună. Da, e bun profilul filo, că îți trebuie limbi străine neapărat.

| 女明DongRi a răspuns:

Cred ca da, un profil in care se invata limbi straine, ca sa te poti descurca ca stwardesahappy

| lauracraciun a răspuns:

Pai ca sa fii stewardesa trebuie sa stii cel putin 2 limbi parcathinking,, asa ca te poti duce la bilingv,, care alegi tu franceza sau engleza si cealalta limba o inveti tu in timpul liber:d.asa vei sti 2 limbi si sigur te vei descurca