| alisuka_8196 a întrebat:

Examenul de Bacalaureat se apropie, sunteți pregătiți?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da, inca nu m-am sinucis, pwwwp

| RAY a răspuns:

Bacu nu e pregatit pentru generatia asta, e prea greu ce sa faci, adevarul e ca si cu el tot afara ai un viitor

| OnuOnulică a răspuns:

Nu-mi dau seama de ce unii își fac atâte griji pentru acest examen. Până la urmă e doar un examen și nu ar trebui să se îngrijoreze atât de mult.

| Sofer a răspuns:

Foarte pregatit. Astept sa vina ziua sa dau tot ce pot sa iau odata bac-ul sa ma duc in politie la Campina.

| WaterDrop a răspuns:

0 cunostinte: verificat
lumanari aprinse la biserica: verificat
spaga: verificat
copiute/fituici/casti: verificat
vacanta la mare dupa el chiar daca se ia sau nu bacul: verificat

Dap, totul este in ordine.

| DryIce a răspuns:

Se apropie? La mine se departeaza. Inca 3 ani si am intalnirea de 10 ani de liceu lol =)

| Cristina12457 a răspuns:

Dacă aș fi pe a12-a nu