| KatherineP a întrebat:

Bunaaaa TPU. Se apropie tezele x_X. Eu cel putin dau peste o saptamana. Sunteti pregatiti?

5 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Ah, tezele astea. Eu pe 17 dau la romana, pe 23 la matematica. Sunt pregatita la romana, e usor si imi place. La matematica... mi-e groaza! sad

Iti urez bafta!

| inteligenta a răspuns:

Eu dau in 17 noiembrie la mate(si mi-e frica)iar la romana in 23 dar ma linisteste romana dar matematica...este groaznica funda please?

| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Eu dau peste 2 saptamani la romana, dar la mate mi-e frica! Oricum tezele de pe semestrul asta o sa fie mai usoare pentru ca pe celalalt o sa avem ff Multa materie!crying(Bafta!big grin

| KatherineP explică:

Multumessc, la fel si voua! :*

| Comentariilafix a răspuns:

Http://comentariilafix.blogspot.com/

Toate comentariile liceenilor! Sa aveti bafta!