| Fetitza_7841 a întrebat:

Exista carti de groaza? Daca exista dati-mi si mie un nume. Dau funda.SCZ ca am ales categoria asta dar nu am gasit categorie pentru asta.

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Uite,poti incerca cartile astea:
*Chelsea Quinn-"Yarbro, noptile bestiei"
*Maryjanice Davidson-"Nici moarta, nici maritata"
*James Herbert-"Sobolanii"
*Neil Gaiman-"Cartea cimitirului"
*Stephen King /Peter Straub-"Talismanul "
*Stephen King-"Christine"
*John Saul-"Casa de la rascruce"
Sunt foarte interesante, ti le recomand cu placere. Lectura placuta.

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Logic!
încearcă-le pe cele scrise de John Saul.

| Shake a răspuns:

Goosebums[sunt o gramada de carti, geniale] si The Vampire Diaries[Jurnalele Vampirilor> sunt 5 cart]
astea mi-au placut mie in mod deosebit.dar mai sunt si:
Pai The Shining,Let the right on in,Blestemul preotesei,Tunelele sangelui de Darren Shan,The Vimpire's assistant,The last house on the left,Cimitirul animalelor, Orasul bantuit, Evil Dead exista volumul 1 si 2, Cartea cimitirului,Magicianul oraselor, Jurnalele vampirilor, Cartea lucrurilor pierdute.
FUNDA?puppy dog eyes

| SereSmile a răspuns:

Goosebums este o serie de carti de groaza si sunt mai multe povesti, le-am citit si sunt super fainh

| denisuka1529 a răspuns:

Pai The Shining,Let the right on in,Blestemul preotesei,Tunelele sangelui de Darren Shan,The Vimpire's assistant,The last house on the left,Cimitirul animalelor, Orasul bantuit, Evil Dead exista volumul 1 si 2, Cartea cimitirului,Magicianul oraselor, Jurnalele vampirilor, Cartea lucrurilor pierdute. Sper sa-ti fie de folos funda? please:d